BİREVİM FAİZSİZ EV VE ARABA ALIMINDA YENİ DÖNEM BAŞLATIYOR!

“Bir evim olsun”, “Bir arabam olsun” diyen milyonlarca insanın hayatına dokunmak ve mutluluklarına vesile olmak için yola çıkan Birevim, sektöre yeni bir bakış açısı getiriyor.

Birevim Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi, “Ev sahibi olmak isteyenlerin yerine kendimizi koyarak neyi nasıl istediğimizi, neyin nasıl olması gerektiğini iyi tespit ettik. Bu tespitler doğrultusunda ev almak isteyenlerin lehine pek çok yeniliği hayata geçirdik. Adeta faizsiz ev sahibi olma yöntemini yeniden tanımladık.” dedi.

Herkesin kolaylıkla ev ya da araba sahibi olabileceği yepyeni bir faizsiz model geliştirdik. Birevim’de faiz, vade farkı, müşteriye ek maliyetler getiren kira ödemesi gibi uygulamaların olmadığının altını çizen Çiftçi, “Mevcut yöntemlerde uygulanan ve müşteriye gerekmediği halde ek maliyet yükü getiren kira ödemesi uygulamasını kaldırdık. Evinizin borcunun olması gerekenden daha kısa sürede bitmesi için düzenlemeler yaptık. Konut değerine endeksli yepyeni bir ev alma yöntemini hayata geçirdik. Mevcut ev alma yöntemlerine kıyasla alınan evin daha ucuza mal edilmesini sağladık. Taksitli ev alma yöntemlerinde genellikle en fazla 120 ay taksit seçeneği sunulurken, Birevim‘de 120 aydan daha fazla taksit yapabilme seçeneği sunduk. Evlerin teslim tarihlerinde iyileştirmeler yaptık. Kısacası; geçmiş tecrübelerimizle yenilikçi bakış açımızı birleştirip, toplumumuzun ve bizlerin hassasiyetlerini göz ardı etmeden, herkesin kolaylıkla ev sahibi olabileceği yepyeni bir, gayrimenkul alma modeli geliştirdik.

Devam edecek…

 

One thought on “BİREVİM FAİZSİZ EV VE ARABA ALIMINDA YENİ DÖNEM BAŞLATIYOR!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Scroll Up